Oklejanie okien, witryn - Reklama na szyby

Okleina reklamowa na szyby – Piękna i skuteczna oprawa twojego biznesu

Aranżacja oklejenia witryny dopasowana idealnie do charakteru biura, firmy, sklepu, gabinetu i wielu innych miejsc – szeroka gama propozycji to nasz atut! Dzięki wieloletniej obecności na rynku reklamy w Olsztynie wiemy, że promowanie i podkreślenie marki za pomocą zindywidualizowanych oklein jest skutecznym i efektywnym wyborem. Dzięki takiemu nowoczesnemu rozwiązaniu wzbudzisz pozytywne emocje u swoich klientów i sprawisz, że zapamiętają cię na długo.

Folia matowa , szroniona, mleczna z Twoim logo lub napisem – Najlepsze rozwiązanie dla pięknej witryny

Zapewniamy stworzenie unikalnej przestrzeni za pomocą designerskich rozwiązań wizualnych z zastosowaniem materiałów dedykowanych do szyb, witryn, przeszkleń. Dobierzemy dla Ciebie najlepszą możliwą opcję – niezwykle popularną folię MATOWĄ z efektem mrożonego szkła, cieszącą się niesłabnącym powodzeniem folię One Way Vision, czy też folię reklamową z pełno kolorowym nadrukiem odpornym na warunki atmosferyczne, a także folię ploterową z wycinanymi kolorowymi napisami. Oferujemy reklamę na witryny biur, firm, sklepów, punktów usługowych i handlowych –  bez żadnym ograniczeń kolorystycznych czy designerskich – Zapraszamy!

Profesjonalne oklejanie witryn – Olsztyn

Oferujemy kompleksowe i profesjonalne oklejanie szyb w Olsztynie i innych miejscowościach województwa warmińsko-mazurskiego. W razie zainteresowania klientów realizujemy prace także na terenie całego kraju. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, terminowe wykonywanie zleceń oraz fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań. Pomagamy w doborze najskuteczniejszej metody promowania Twojego biznesu, usług lub produktów.

Oklejanie witryn sklepowych może przynieść mnóstwo korzyści Twojej firmie. Dlatego tak ważne jest, aby prace te wykonali kompetentni, doświadczeni fachowcy. Działamy z sukcesem w branży reklamowej od wielu lat, co potwierdza nasze rozbudowane portfolio oraz liczne grono zadowolonych, stałych klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapewniając profesjonalne i staranne wykonanie oklejania folią witryny sklepowej czy biurowej.

Realizujemy oklejanie szyb w Olsztynie zarówno na witrynach zewnętrznych, jak i powierzchniach wewnętrznych. Dysponujemy różnymi rodzajami folii, co pozwala nam dostosować jej rodzaj do miejsca montażu. To daje pewność, że np. w przypadku okleiny zewnętrznej nie ulegnie ona zniszczeniu pod wpływem warunków atmosferycznych. Zapewniamy również dużą dowolność projektową. Umożliwiamy częściowe bądź całościowe wyklejenie witryny, w tym też wycinanie kształtów produktów i postaci.

Gwarantujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny oklejania witryn folią w Olsztynie i okolicach. Koszt realizacji usług zależy od kilku czynników: przede wszystkim wielkości witryny, rodzaju folii oraz poziomu trudności oklejania. Dlatego też każde zlecenie wyceniamy indywidualnie po otrzymaniu od klienta dokładnych wytycznych i wymagań dotyczących projektu.

Kompleksowe oklejanie szyb – Olsztyn

📣 Obejrzyj nasze realizacje na naszym kanale na You Tube  📣 YOUTUBE.COM/Robimy Reklamy 

https://www.youtube.com/channel/UCxEDkIWMAPIepHqi5r6DaOw

 📣  ZOBACZ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ!

KORZYŚCI

Design

Zapewnia efekt nowoczesności i dopasowania do oczekiwań

Indywidualność

Dzięki personalizacji uzyskujemy niepowtarzalność formy

Oszczędność

Oklejanie szyb to rozwiązanie zawsze bardzo ekonomiczne

Bezpieczeństwo

Trwałość i doskonała ekspozycja. Zadbamy o to w każdej sytuacji.

WPROWADZAMY KREATYWNE ROZWIĄZANIA

Projekty i wizualizacje oklejenia szyb, witryn, okien wykonujemy w oparciu o najnowsze trendy z zachowaniem wszelkich walorów użytkowych oraz z zastosowaniem znaków i kolorów firmowych.

Folia matowa, mleczna, szroniona
z efektem mrożonego szkła

 • Najbardziej efektowny sposób na minimalistyczne i nowoczesne oznakowanie. 
 • Pozostawia zawsze wrażenie elegancji, zapewniając jednocześnie efekt świeżości. 
 • Daje bardzo szerokie możliwości w aranżacji zarówno niewielkich szyb,  jak i wielkogabarytowych przeszkleń w dużych powierzchniach firmowych oraz indywidualnych.
 • Folia mrożona jest odporna na warunki atmosferyczne i w pełni bezpieczna dla podłoża. 
 • Dzięki takiej aplikacji uzyskuje się niepowtarzalny wygląd, co przekłada się na efekt WOW.
 • W produkcji okleiny samoprzylepnej z folii matującej stosujemy folię najwyższej jakości, która zapewnia znakomite właściwości  oraz wieloletnią trwałość

 

Reklama na witrynach

Folia OWV (one way vision) z nadrukiem
tzw. (siateczka)

 • Ciesząca się niesłabnącym powodzeniem, dedykowana do wszelkiego rodzaju podłoży przezroczystych folia OWV (tzw. siateczka). 
 • Najczęściej stosowana przy wydrukach pełnokolorowych, ponieważ można drukować na niej zdjęcie, logo, czy pełnokolorowe grafiki. 
 • Ekonomiczne koszty produkcji powodują, że taka forma oklejania jest dostępna dla bardzo szerokiego grona firm. 
 • W produkcji tego typu folii stosujemy wydruk pełnokolorowy, zapewniający wierne odwzorowanie barw i nieograniczone możliwości graficzne. 
 • Folia OWV jest dedykowana do aplikacji zewnętrznych 

Folia kolorowa
wycinana, plotowana

 • Najczęściej stosowane przy oklejaniu prostych form na witrynach firmowych, np. napisy, dane teleadresowe, itp. , dzięki czemu można uzyskać efekt przy niewielkim nakładzie finansowym. 
 • W zależności od miejsca ekspozycji można osiągnąć  ciekawe efekty  wizualne
 • W produkcji tego typu oklein stosujemy Najlepsze Folie w Europie które są dedykowane do aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych. 
 • Gwarantują one wieloletnie praktycznie i wizualnie perfekcyjne zastosowanie. 
 • Dysponujemy w zakresie tych folii kilkunastoma kolorami do wyboru z gotowego wzornika.

Najnowsze realizacje oklejania okien w witrynach

Naszym Klientom oferujemy przede wszystkim spokój

BEZPIECZEŃSTWO

Opieramy się o kompetencje i doświadczenie, dlatego minimalizujemy ryzyko

ZAUFANIE

Nasze działania opieramy na współpracy i wzajemnym zaufaniu

OSZCZĘDNOŚĆ

Pracujemy tak, byś mógł zachować energię i czas dla swoich Klientów

KOMFORT PRACY

Na dowolnym etapie realizacji zamówienia masz wgląd w postępy

DODATKOWE INFORMACJE O OKLEJANIU SZYB, WITRYN, PRZESZKLEŃ

Realizacja

Zlecenie realizujemy szybko, sprawnie i profesjonalnie, dbając o odpowiednie warunki wykonania

Gwarancja

Zapewniamy gwarancję producenta na folię oraz gwarancję na oklejanie danego typu folii.

Eksploatacja

Szyby, witry, przeszklenia mogą być czyszczone z uwzględnieniem konkretnych zaleceń do danego rodzaju folii

Zajmujemy się profesjonalnym oklejaniem folią mrożoną i grafiką witryn galerii handlowych, sklepów oraz lokali usługowo-handlowych. Wykonujemy oklejanie okien kawiarni, restauracji, banków, gabinetów lekarskich, przychodni i aptek. Wśród naszych klientów znajdują się też biura, kluby dla dzieci, przedszkola oraz szereg innych instytucji, firm i zakładów pracy.

Naszym celem jest tworzenie skutecznej, nowoczesnej reklamy, która przyciąga potencjalnego odbiorcę. Klienci cenią nas za kreatywność, pomysłowość w tworzeniu projektów oraz staranność wykonania każdej folii na witrynie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam na bardzo precyzyjne zrealizowanie dowolnego zlecenia. Wybierając reklamy na szyby w naszej pracowni, masz pewność, że otrzymasz najlepszej jakości, wyraźne i dokładnie wydrukowane projekty o intensywnej kolorystyce.

Wszystkie projekty i wizualizacje oklejenia okien, witryn i szyb wykonujemy zawsze mając na uwadze najnowsze trendy. Nasze propozycje wyróżniają się nie tylko walorami wizualnymi, ale też funkcjonalnością. Są trwałe, odporne na uszkodzenia i warunki zewnętrzne (zwłaszcza deszcz, śnieg oraz intensywne nasłonecznienie). Projektujemy je, wykorzystując znaki i kolory firmowe, dzięki czemu świetnie wpisują się w identyfikację wizualną Twojej marki. Do produkcji oklein stosujemy jedynie materiały najlepszego gatunku, co pozwala nam nie tylko idealnie odwzorować atrakcyjne i pomysłowe projekty, ale również zapewnia ich wieloletnią trwałość i solidność. Wykonane przez nas reklamy na szyby zachowują swe walory użytkowe i estetyczne przez długi czas.

Folia reklamowa na okna dostosowana do potrzeb klienta

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom klientów, oferujemy oklejanie szyb folią różnego typu. Dzięki temu masz pewność, że wybrane przez Ciebie rozwiązanie najlepiej spełni określone cele i wymagania.

Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszy się tak zwana folia mrożone szkło. To niezwykle efektowny i oryginalny sposób na minimalistyczne i nowoczesne oznakowanie przestrzeni. Folia z efektem mrożonego szkła pozostawia wrażenie klasy i elegancji, jednocześnie zapewniając efekt świeżości, co skutecznie wyróżni Twoją witrynę wśród konkurencji. Rozwiązanie to daje szerokie możliwości aranżacyjne – świetnie sprawdza się zarówno w przypadku niewielkich szyb oraz okien, jak i wielkogabarytowych witryn i szklanych powierzchni.

Poza estetycznym wyglądem folia mrożona na szyby charakteryzuje się również bardzo wysoką trwałością – jest odporna na warunki atmosferyczne, jak również w pełni bezpieczna dla podłoża. Nie musisz zatem obawiać się, że folia mrożone szkło zniszczy witrynę lub pozostawi trwałe ślady w przypadku jej ściągnięcia. Do produkcji okleiny samoprzylepnej z matującej folii wykorzystujemy materiały doskonałej jakości, zapewniające świetne właściwości i długotrwałą wytrzymałość.

Folia kolorowa wycinana i plotowana to z kolei rozwiązanie, które pozwoli Ci osiągnąć znakomite efekty wizualne przy małym nakładzie finansowym. Sprawdza się doskonale jako okleina wykorzystywana do tworzenia na firmowych witrynach prostych form, takich jak dane teleadresowe, napisy itp. Do jej stworzenia wykorzystujemy najlepszej jakości folie dedykowane do aplikacji zewnętrznych i wewnętrznych. Możesz zdecydować się na okleiny z gotowego wzornika w wielu mocnych, wyrazistych barwach. Mocne nasycenie barwą sprawia, że całość projektu jest wyrazista. Zaletą tego typu powłoki jest też trwałość oraz wysokie walory wizualne. Oklejanie witryn folią kolorową w Olsztynie gwarantuje uzyskanie efektownego i funkcjonalnego rozwiązania na długie lata.

Wśród naszych propozycji znajdziesz również folię One Way Vision z nadrukiem (tzw. siateczkę). Okleina OWV jest polecana do dowolnego rodzaju przezroczystych podłoży na zewnątrz. Ze względu na swą trwałość i estetyczny wygląd cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród klientów od wielu lat. Stanowi idealny wybór do wydruków pełnokolorowych. Zapewnia nieograniczone możliwości graficzne i umożliwia wydrukowanie wielobarwnych grafik, loga czy zdjęć z perfekcyjnym odwzorowaniem kolorów i odcieni. Zaletą tego rozwiązania jest ponadto niewysoki koszt. To sprawia, że ta forma oklejania cechuje się dobrą dostępnością dla szerokiego grona firm.

Co istotne, pomimo siateczkowej (dziurkowanej) struktury, folia One Way Vision pozwala uzyskać kolorową i w pełni czytelną reklamę. To praktyczne rozwiązanie świetnie sprawdza się w instytucjach, biurach i sklepach. Dzięki specjalnej strukturze przez folię do pomieszczeń wpada światło słoneczne, co sprawia, że nawet folia w ciemnych kolorach w żaden sposób nie zaciemnia pomieszczenia. Wnętrza są przysłonięte, a jednocześnie nie są w pełni odcięte od otoczenia. Ten rodzaj powłoki można laminować. Pokrycie reklamy zewnętrznej odpowiednim laminatem pozwala znacznie przedłużyć jej trwałość oraz zapobiec blaknięciu kolorów.

Dlaczego warto zainwestować w oklejanie okien folią?

Oklejanie witryn to doskonała inwestycja w rozwój Twojego biznesu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep, punkt usługowy i handlowy czy też jesteś właścicielem biura lub innej firmy – dzięki oklejeniu okien i szyb możesz wiele zyskać.

Witryna handlowa może stać się świetnym nośnikiem reklamowym i pierwszą, najbardziej widoczną wizytówką Twojej firmy. Wykorzystaj w pełni jej najważniejszą zaletę, czyli masowość. Kontakt z taką formą reklamy jest dla większości odbiorców mimowolny, ponieważ odbywa się podczas przechodzenia w pobliżu jednej lub szeregu witryn. Jednocześnie reklama nie jest nachalna czy przeszkadzająca, co sprawia, że jest odbierana pozytywnie przez przechodniów i klientów. To bardzo istotne, ponieważ w dobie reklam często „bombardujących” odbiorców ze wszystkich stron, wiele z nich po prostu budzi zniechęcenie i negatywne uczucia. W przypadku oklejonej witryny jest jednak inaczej. Ponadto zazwyczaj promowane usługi bądź produkty są dostępne w bezpośredniej odległości od samej reklamy. To sprawia, że folia reklamowa na okna jest bardzo skutecznym nośnikiem promocyjnym.

Oklejanie okien pozwala ponadto umieścić wielkoformatową reklamę przy stosunkowo niskim koszcie w porównaniu z innymi rodzajami reklamy o podobnym formacie. Na przykład, rozwiązanie to jest tańsze niż wykonanie i montaż reklamy wielkoformatowej na billboardzie. Jest też znacznie trwalsze – nawet najbardziej wytrzymała, świetnej jakości reklama billboardowa może ulec po pewnym czasie zniszczeniu pod wpływem warunków atmosferycznych, w przeciwieństwie do solidnej folii oklejającej witrynę.

Atrakcyjna wizualnie folia daje możliwość dowolnego zagospodarowania dostępnej powierzchni reklamowej. To pozwala stworzyć oryginalne, unikalne rozwiązania, które są interesujące dla potencjalnego odbiorcy, a przez to cechują się lepszą efektywnością.

Oklejanie szyb folią niesie również inne, pozareklamowe korzyści. W przypadku mocno nasłonecznionych pomieszczeń pozwala znacznie zredukować ilość światła słonecznego wpadającego do wnętrza. W ten sposób pomaga chronić pomieszczenie przed przegrzewaniem, co wpływa na komfort pracowników oraz znajdujących się w sklepie czy biurze klientów.

Folia na szyby jest solidna i trwała, ale przy tym można ją odklejać bez obaw o zniszczenie witryny czy pozostawienie na niej śladów i zabrudzeń. To pozwala aktualizować treści reklamowe w razie potrzeby. Sam montaż folii realizowany przez profesjonalistów jest sprawny i szybki. Dzięki temu możesz cieszyć się efektowną powierzchnią witryny w bardzo krótkim czasie od rozpoczęcia naklejania.

Folia kolorowa One Way Vison czy folia mrożona na szyby jest też łatwa w utrzymaniu czystości. Powłoki te można bez obaw czyścić z uwzględnieniem konkretnych zaleceń dotyczących danego rodzaju folii. W ten sposób zapewnisz estetyczny wygląd i funkcjonalność oklein.

Wszystkie prace związane z oklejaniem folią szyb, witryn i okien obejmujemy gwarancją. Ponadto zapewniamy też gwarancję producenta na konkretny rodzaj folii. Niezależnie zatem od tego, czy potrzebujesz naklejenia godzin otwarcia i logo Twojej firmy na drzwiach wejściowych do lokalu, czy też poszukujesz znacznie większej i bardziej rozbudowanej reklamy, nasza firma kompleksowo zrealizuje dla Ciebie projekt, jakiego potrzebujesz. Zapraszamy do kontaktu.

Opinie dotyczące oklejania okien i witryn sklepowych

Design i elegancja

Zaprojektowanie, wykonanie i oklejenie witryny folią mrożoną całkowicie spełniło nasze oczekiwania.
Uzyskaliśmy indywidualne podejście do naszych potrzeb i zrozumienie specyfiki naszej firmy."
Paulina Breńska - Integracja Sensoryczna Królik - Olsztyn

Komunikacja i zaangażowanie

Chcieliśmy zaznaczyć, że firmę Robimy-reklamy.pl cechuje sumienność i zaangażowanie.
Precyzyjna komunikacja z nami jako Klientem, pozwala na dopracowanie wszelkich tematów graficznych i realizacyjnych.
Marlena Sobieska - CENTRUM Ośrodek Szkolenia Kierowców - Olsztyn

Design i warsztat

KONTAKT

Nie czekaj! Zadzwoń lub napisz!

Porozmawiajmy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić.

Działamy na terenie Olsztyna, woj. warmińsko-mazurskiego i całego kraju.

Ewentualne spotkania i pomiary w siedzibie Zamawiającego (Olsztyn).

Zadzwoń: + 48 605 626 628

Napisz: biuro@robimy-reklamy.pl

LOGO_RÓZOWO_ZÓŁTE-krotkie-krotkie

  Zapisz się na nasz newsletter