BANERY REKLAMOWE

Banery reklamowe Olsztyn, reklama wielkoformatowa

Banery to idealne nośniki do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem od lat. Dzięki nim promowanie oraz podkreślenie marki za pomocą zindywidualizowanych przekazów stanowi ekonomiczne, szybkie, a co najważniejsze – efektywne rozwiązanie.

Wykorzystaj sprawdzone rozwiązania na reklamę – dotrzyj do odbiorców nie tylko z Olsztyna.

W kwestii wielkości banerów reklamowych, oferowanych przez Robimy-Reklamy.pl z Olsztyna, nie ma kompromisów i ograniczeń. Wszystko jest możliwe. Proponujemy banery zewnętrzne, roll up, banery ogłoszeniowe, siatki mesh, banery odblaskowe czy banery masowe.PROJEKT

📣 Obejrzyj nasze realizacje na naszym kanale na You Tube  📣 Robimy Reklamy 

https://www.youtube.com/channel/UCxEDkIWMAPIepHqi5r6DaOw

 📣  ZOBACZ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ!

KORZYŚCI z zastosowania banera reklamowego

Design

Banery reklamowe z efektem designu i nowoczesności

Indywidualność

Dzięki personalizacji uzyskujemy niepowtarzaność formy

Oszczędność

Banery to rozwiązanie zawsze najbardziej ekonomiczne

Bezpieczeństwo

Banery reklamowe to skuteczność przekazu i komunikacji

WPROWADZAMY KREATYWNE ROZWIĄZANIA

Banery reklamowe wykonujemy w oparciu o najnowsze trendy z zachowaniem wszelkich walorów użytkowych oraz zgodnie z najnowszymi technologiami druku wielkoformatowego i potrzebami Klienta.

banery reklamowe Olsztyn, reklama olsztyn, fototapety olsztyn, banery olsztyn, oklejanie okien, witryn Olsztyn

Banery reklamowe zewnętrzne

Najbardziej efektowny sposób na ekonomiczne i jednocześnie efektowne oznakowanie. Pozostawia zawsze dobre wrażenie reklamowe, zapewniając przy tym efekt rozpoznawalności i czystego przekazu. Różne rodzaje banerów odpornych na warunki atmosferyczne dają bardzo szerokie możliwości w aranżacji zarówno niewielkich reklam, jak i wielkogabarytowych banerów na dużych powierzchniach elewacji firmowych oraz mieszkalnych. Banery ogłoszeniowe też świetnie spełniają swoją informacyjną rolę. Banery reklamowe znakomicie sprawdzają się jako nośnik wolnostojący i dzięki takiej ekspozycji uzyskuje się niepowtarzalny wygląd, co przekłada sie na zwiększenie rozponawalności firmy oraz zwiększa komunikację z odbiorcą poprzez wywołanie pozytywnych emocji i pozostawienie unikalnego wrażenia. W produkcji stosujemy banery najwyższej jakości, zapewniające znakomite, właściwości fizyczne, doskonałe odwzorowanie szczegółów oraz wieloletnią trwałość.

roll-up reklamowy, agencja reklamowa olsztyn

ROLL UP

Cieszące się niesłabnącym powodzeniem systemy ekspozycyjne rollup i pokrewne, dzięki różnej wielkości mają szerokie zastosowanie na pokazach, targach, spotkaniach i konferencjach. Lekkie i mobilne są niezastąpione na prelekcjach, kursach, wykładach i wszędzie tam, gdzie nie może zabraknąć informacji o firmie. Ekonomiczne koszty produkcji powodują, że taka forma reklamy/informacji jest dostępna dla bardzo szerokiego grona firm. W produkcji rollup stosujemy wydruk pełnokolorowy na materiale dedykowanym do tego typu zastosowań, zapewniający wierne odwzorowanie barw i nieograniczone możliwości graficzne. Rollupy są dedykowane do zastosowań  wewnętrznych i przy właściwej obsłudze gwarantują wieloletnie satysfakcjonujące użytkowanie.

Banery odblaskowe

Najczęściej stosowane przy ekspozycjach podczas długich jesienno-zimowych miesięcy. Jest ciemno i smutno, a banery odblaskowe znakomicie sie czują w takiej atmosferze. Trzeba im tylko zapewnić sztuczne oświetlenie i wtedy rozbłysną niepowtarzalnym, efektownym, własnym blaskiem. Dedykowane do aplikacji zewnętrznych, które gwarantują krótkookresowe (1-2 lata) znakomite zastosowanie. Dysponujemy w zakresie tych banerów materiałem pryzmatycznym białym do zadruku pełnokolorowego solwentowego. W zależności od miejsca ekspozycji ciekawe efekty można osiągnąć umieszczając zdjęcia
i teksty na banerze odblaskowym, które stają się srebrzyste,
a kolory nieoczywiste. Pole do interpretacji jest nieograniczone.

Jak przebiega proces wykonania baneru reklamowego?

Krok 1

Przygotowanie projektu, wizualizacji banera.

Krok 2

Naniesienie korekt do projektu, akceptacja, przygotowanie plików do realizacji.

Krok 3

Druk banera na ploterze wielkoformatowym, zgrzewanie brzegów, oczkowanie co 50 cm.

Krok 4

Wykończenie wszystkich elementów, sprawdzenie pod względem zgodności.

Naszym Klientom oferujemy przede wszystkim spokój

BEZPIECZEŃSTWO

Opieramy się o kompetencje i doświadczenie, dlatego minimalizujemy ryzyko

ZAUFANIE

Nasze działania opieramy na współpracy i wzajemnym zaufaniu

OSZCZĘDNOŚĆ

Pracujemy tak, byś mógł zachować energię i czas dla swoich Klientów

KOMFORT PRACY

Na dowolnym etapie realizacji zamówienia masz wgląd w postępy

OPINIE

Design i elegancja

"Zaprojektowanie, wykonanie i oklejenie witryny folią mrożoną całkowcie spełniło nasze oczekiwania. Współpraca z Agencją Reklamową Robimy-Reklamy.pl przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Uzyskaliśmy indywidualne podejście do naszych potrzeb i zrozumienie specyfiki naszej firmy."
Paulina Breńska - Integracja Sensoryczna Królik - Olsztyn

Komunikacja i zaangażowanie

"Chcieliśmy zaznaczyć, że firmę Robimy-reklamy.pl cechuje sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność. Ogromna wiedza umożliwa w trafny sposób przekazać wszelkie uwagi na temat pojawiających się kwestii do rozwiązania. Precyzyjna komunikacja z nami jako Klientem, pozwala na dopracowanie wszelkich tematów graficznych i realizacyjnych."
Marlena Sobieska - CENTRUM Ośrodek Szkolenia Kierowców - Olsztyn

Design i warsztat

KONTAKT

Nie czekaj! Rozwiń swoją markę z nami.

Porozmawiajmy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić.

Działamy na terenie Olsztyna, woj. warmińsko-mazurskiego i całego kraju.

Ewentualne spotkania i pomiary w siedzibie Zamawiającego (Olsztyn).

Zadzwoń: + 48 605 626 628

Napisz: biuro@robimy-reklamy.pl

LOGO_RÓZOWO_ZÓŁTE-krotkie-krotkie

    Zapisz się na nasz newsletter