REKLAMY | REKLAMY podświetlane LED - niech cię widzą!

REKLAMY | REKLAMY świetlne LED

zewnętrzne oraz wewnętrzne cieszą się niesłabnącym powodzeniem z racji swej funkcji wizerunkowej kreującej pozytywny obraz w oczach odbiorów.


Reklamy świetlne wykonywane są na bazie standardowych profili aluminiowych. Konstrukcja reklamy jest sztywna, co pozwala na bezproblemowe i długoletnie użytkowanie w różnych warunkach atmosferycznych. Grubość reklamy świetlnej i profil dobierany jest do wielkości całej reklamy, rodzaju / koloru podświetlenia LED, wizualnej grafiki na reklamie, a także do miejsca ekspozycji. Panel przedni reklamy podświetlanej może stanowić specjalistyczna PLEXI do podświetleń LED, o dużej jasności i zdolności do równomiernego rozpraszania światła lub dowolna płyta o grubości do 5 mm, w której możemy podświetlić wycięty w płycie dowolny kształt. Świetnie sprawdza się w tej roli DIBOND, który wygląda bardzo elegancko i spełnia rolę wizualnej otoczki dla podświetlonych kolorowych liter na reklamie. Kasetony duże gabarytowo wykonywane są poprzez łączenie panelu przedniego praktycznie niewidocznym łącznikiem z przezroczystej plexi.

Wykonujemy także reklamy świetlne 2-stronne. Grafika na reklamę może być w postaci liter / napisów, a także w postaci zdjęć i dowolnych grafik. W zależności od rodzaju reklamy wykonujemy to jako wycinane z folii samoprzylepnej kolorowej litery, cyfry, znaki, loga lub drukujemy w technologii pełnokolorowej UV.OKLEJANIE UŻYTKOWE WEWNĘTRZNE

to realizacje, które swą formą dodają designu każdemu wnętrzu.

KOMFORT pracy oraz DOBRE SAMOPOCZUCIE klientów jest aktualnie priorytetem, dlatego szczerze zachęcamy do skorzystania z tej szybkiej i prostej formy przekształcenia przestrzeni użytkowej w niepowtarzalne wnętrze, które na długo zapadnie w pamięć. Polecamy taką formę szczególnie dla Hoteli, Gabinetów SPA, Salonów Urody, Salonów Kosmetyki Estetycznej, Butików, Showroomów, Recepcji, Gabinetów Lekarskich oraz przestrzeni handlowych typu.

PRZESZKLENIA, FOTOTAPETY, IDENTYFIKACJA BIURA, FOLIE NAŚCIENNE, FOLIE MEBLOWE, FOLIE DRUKOWANE, FOLIE MROŻONE SZKŁO, FOLIE LUSTRO WENECKIE, FOLIE ODBLASKOWE, FOLIE PRZEZROCZYSTE, FOLIE PRZYKLEJ - ODKLEJ, FOLIE Z EFEKTEM MARMURU, FOLIE TABLICOWE, FOLIE KOLOROWE

Hotele, Biura, Sklepy, Gabinety, Domy, Mieszkania, Biurowce, SPA, Galerie


Zobacz WIĘCEJ REALIZACJI


ZADZWOŃ - PYTAJ O WSZYSTKO

DORADZIMY - POMOŻEMY

WYKONAMY PROJEKT I ZREALIZUJEMY