OKLEJANIE SZYB - kreatywność i komfort widzenia

Oklejanie szyb - przezroczyste? niekoniecznie!

  • Oklejanie szyb UŻYTKOWE

- w biurze, hotelu , gabinecie, SPA, gabinecie medycyny estetycznej,  gabinecie lekarskim - szyby w tych miejscach często są na pierwszej linii wzroku. Z tego powodu są tak ważne dla uzyskania pozytywnego pierwszego wrażenia.


  • KONSULTACJE WNĘTRZARSKIE
Projektant Wnętrz - Home Stager
w profesjonalny sposób spojrzy na przestrzeń i doradzi sposób jej aranżacji.
Zamów konsultacje i ciesz się swoją
METAMORFOZĄ
  • Naklejki DEKORACYJNE

- design i funkcjonalność. Możliwość dekoracji zarówno małych szyb w biurach i sklepach, jak i dużych przestrzeni szklanych w halach
i obiektach sportowo-rekreacyjnych. Polecamy ten sposób oklejania również dla hoteli, SPA, gabinetów estetycznych i lekarskich.

  • PRZESTRZENIE HANDLOWE

Pomożemy wyróżnić lokal na tle konkurencji niepowtarzalnym wizerunkiem, uczynimy każdą witrynę atrakcyjną wizualnie. Zadbaj o swój image wśród klientów.

  • METAMORFOZA
to program umożliwiający metamorfozę twojego wnętrza biznesowego lub indywidualnego. Zapewniamy profesjonalną konsultację, dobór mebli, dekoracji, wyposażenia oraz elementów stałych (podłogi, ściany)

Folia ONE WAY VISION Jest to folia przeznaczona do naklejania na okna w witrynach sklepowych lub samochodach. Dzięki czarnemu klejowi oraz dziurkach o powierzchni 50% po naklejeniu daje efekt: osoby przebywające w pomieszczeniu mogą zobaczyć wszystko na zewnątrz natomiast ludzie patrzący z zewnętrznej strony widzą zadrukowaną grafikę. Folię tą można naklejać wyłącznie na zewnętrznej stronie szyby.

Folia samoprzylepna wycinana ploterowo

est folia samoprzylepna Oracal  barwiona w masie, służąca do oklejania płaskich powierzchni. Można z niej wyciąć dowolny kształt np. logo, napis i umieścić na różnego rodzaju powierzchniach jak okna, drzwi, ściany, urządzenia, ekspozytory reklamowe. Po wycięciu i wybraniu zbędnych elementów, folia przenoszona jest na naklejaną powierzchnię za pomocą folii transferowej. Do wyboruz wzornika jest 60 gotowych kolorów, które można łączyć ze sobą tworząc bardziej złożone grafiki. Folia występuje w połysku i macie.

Folia biała samoprzylepna z pełnokolorowym nadrukiem. Jest to najczęściej używany materiał służący do oklejania różnych powierzchni tj. okna, stoiska targowe, ekspozytory oraz wszelkiego rodzaju płaskie powierzchnie. Jej trwałość gwarantowana przez producenta to 3 lata jednak w sprzyjających warunkach (małe nasłonecznienie, równa i odtłuszczona powierzchnia, zabezpieczenie stałym laminatem UV - jej trwałość wydłuża się do 5-7 lat. Można ją naklejać na zewnętrznej stronie jak i od węwnątrz okna (od strony kleju) oraz wycinać w dowolny kształt po obrysie.

Folia matowa z efektem mrożonego szkła - mleczna, piaskowana, srebrzysta.

Folia przepuszczająca światło w 30%, nadająca oklejanej szybie elegancki efekt mrożonego, piaskowanego szkła. Jej powierzchnia jest matowa, można nią oklejać całe okna lub wyciąć w dowolny kształt i nakleić z dowolnej strony okna. W naszej ofercie znajdą Państwo dwa rodzaje folii - mleczną imitującą piaskowane szkło i srebrzystą przypominającą mrożone szkło.