Ulotki  |  Wizytówki  |  Plakaty - pełnokolorowe i pełne życia

Laminat Soft TouchMatowa, miła w dotyku folia soft touch służąca do uszlachetniania druku, wyróżnia się przede wszystkim fakturą. Miękka i matowa przypominająca aksamit, pozwala się wyróżnić wśród konkurencji. Doskonale podbija kolorystykę druku. Może być też łączona z wybiórczym lakierem UV: zestawienie matowego laminatu
o przyjemnej teksturze ze śliskim, błyszczącym lakierem daje świetny efekt końcowy.

Ulotki w naszej ofercie podzielone są na dwie grupy:
- standardowe (proste)
- oraz składane (bigowane/falcowane).
Szeroki wybór formatów oraz dostępne gramatury papieru pozwalają na dopasowanie produktu do własnych potrzeb. Ulotki składane, szczególnie te
na grubszym kartonie (150g/m2 mat oraz 350g/m2 mat) doskonale sprawdzają się, jako foldery reklamowe, prezentery, katalogi produktu czy oferty.
Ulotki wykonywane są w dwóch technologiach: druk offsetowy oraz druk cyfrowy.  Druk dwustronny (4/4) CMYK (nieograniczona liczba kolorów).
Ulotki w naszej ofercie dostępne są w trzech gramaturach papieru: 150g/m2; 250g/m2; 350g/m2.

WIZYTÓWKI są niezbędne. Najpopularniejsze są w ostatnich trendach wizytówki Multiloft (z kolorowym kartonem jako przekładka), Soft Touch, EkoEko. Niebanalna forma i świetny design - to możemy zaoferować.

PLAKATY do firmy, promocyjne w dużych nakładach i do domu - pojedyncze sztuki. Nic tak nie przyciąga uwagi, jak kolorowa płaszczyzna na wysokości wzroku.

Zaprojektujemy i wykonamy najbardziej wyrafinowane koncepcje. Do firmy proponujemy profesjonalny wygląd i graficzne dodatki ubarwiające przekaz.

Wizytówki z lakierem selektywnym 3D"Druk wypukły” uzyskiwany jest przez lakierowanie selektywne specjalnym puchnącym lakierem przeźroczystym, który po zalakierowaniu miejscowo zwiększa swoją objętość. Technika ta daje możliwości podkreślenia niektórych elementów druku, poprzez nadanie im widocznej oraz wyczuwalnej w dotyku struktury 3D. W przypadku uszlachetniania elementów wydruku lakierem wypukłym nie zaleca się lakierowania dużych i małych elementów na jednym użytku jednocześnie.

Wizytówki na kartonach barwionych w masieWizytówki na kartonach barwionych w masie z nadrukiem złotym lub srebrnym lub białym 3D.
Dostępne cztery rodzaje kartonów: burgund, mocca (brązowy), niebieski o wyjątkowo aksamitnej strukturze oraz czarny matowy, wszystkie w gramaturze 330g/m2.
Wysoka jakość w ekspresowym terminie.
W przypadku koloru złotego i srebrnego wizytówki dostępne jedno- i dwustronne. W przypadku koloru białego 3D wizytówki tylko jednostronne.

Ulotki - papier kredowy, papier Eco, kwadratowe
Wizytówki -  Soft Touch, lakier wypukły 3D, tłoczenia, złocenia
Plakaty - A4 i A3 jednostronne
Plakaty XL - wielki format na ścianę
Katalogi Premium - zszyte, lub zszyte oczkiem
Katalogi kwadratowe -12x12 cm, 21x21 cm
Broszury spiralowane - papier kreda 250g, 300g

Dostępne są niestandardowe formy druku na indywidualne zamówienie.
Napisz do nas: biuro@robimy-reklamy.pl
lub  zadzwoń +48 605 626 628
przygotujemy korzystną wycenę.

Wizytówki tłoczoneTłoczenie nadaje wizytówce wyjątkowy charakter, dzięki efektowi wyraźnie widocznej wypukłości/wklęsłości. Tłoczenie pozwala zaakcentować elementy wcześniej wydrukowane, jak i elementy niezadrukowane. W tym drugim przypadku, szczególnie ciekawy efekt można uzyskać tłocząc na białym lub jednolitym kolorowym tle. Tłoczenie realizowane jest przy użyciu dwuczęściowych matryc.

Tłoczenie jest możliwe dla wizytówek wykonanych na kartonie dwustronnie powlekanym 350 g/m2, uszlachetnionych laminatem (mat, błysk, soft-touch).

Wizytówki Multi Layer
 
Wizytówki Multilayer  - drukowane na papierach trzywarstwowych: kolor - biały - kolor o gramaturze 1000g/m2. Druk jednostronny tylko białym kolorem w specjalnym trybie na drukarce UV - litery są wypukłe (3D) ; wypukłość jest wyraźnie wyczuwana przy dotyku.
Dostępne w trzech wariantach: Burgund – biały – burgund. Mocca – biały – mocca. Niebieski – biały niebieski.

Doskonała sztywność, wysoka trwałość i najwyższa jakość.